Použité měřicí přístroje

www.pouzitemericipristroje.cz


Rozšířili jsme spektrum našich služeb. Nyní můžete využít možnosti koupit použité měřicí přístroje se zárukou nebo zdarma inzerovat v bazaru měřicích přístrojů.

Použité měřicí přístroje

Námi nabízené použité měřicí přístroje jsou plně funkční. Většinou se jedná o měřicí techniku, která byla odkoupena od firem a zákazníku, kde přestala být využívána nebo byla nahrazena modernějšími technologiemi. Na měřicí a testovací přístroje z naší nabídky poskytujeme 12 měsíců záruku na skryté vady. Pokud v naší nabídce nenajdete požadovaný měřicí přístroj, jsme schopni na požádání kontaktovat dodavatele a v případě dostupnosti vám toto zařízení nabídnout nebo navrhnout jiný typ. I po uplynutí záruční doby máte jistotu, že jsme schopni poskytnout servis na vaše měřicí zařízení v servisním středisku HES, s.r.o.. Na nabízené měřicí přístroje jsme schopni provést kalibraci

Bazar měřicí techniky

Inzerce zdarma v on-line bazaru měřicích přístrojů. Díky vysoké specializaci můžete nabídnout použitou měřicí techniku k prodeji přímo technicky orientovaným zájemcům.Nabídky nejdříve vyhodnotíme a pokud nemáme zájem o přímý odkup my sami, rozesíláme je našim partnerům. Po vyčerpání těchto možností je nabídka umístěna v on-line bazaru měřicí techniky. Případný zájemce o Váš měřicí přístroj umístěný v sekci bazar, odešle žádost o vydání kontaktu. Na základě této žádosti zasíláme na uvedenou e-mailovou adresu vaše vzájemné kontaktní údaje.